| Parameter | Value |
|---|---|
| Varistor Voltage | 27 V |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 22 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bag |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Capacitance | 3.7 nF |
| Clamping Voltage | 53 V |
| Peak Surge Current | 500 A |
| Voltage Rating (AC) | 17 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
